Państwa kot lubi chadzać własnymi ścieżkami, często wybierając parapet bądź balkon? Obawiają się Państwo o jego bezpieczeństwo? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i montażu siatek dla kotów, dzięki czemu otwory okienne wraz z parapetami, balkon lub taras zostaną skuteczne osłonięte, a ryzyko upadku pupila z wysokości całkowicie wyeliminowane.

Z naszą ofertą produktów oraz usług montażowych wychodzimy do wszystkich właścicieli kotów, a także innych zwierząt oraz osób, które poszukują skutecznego sposoby ochrony przed ptakami. Siatki ochronne na balkon oraz inne siatki dla kota instalujemy przy wykorzystaniu technik i specjalistycznego sprzętu alpinistycznego, korzystamy również z podnośników, rusztowań oraz drabin. Wszystkie prace montażowe wykonują odpowiednio przeszkoleni pracownicy naszej firmy, a efektem podjętych na zlecenie Klienta działań jest zawsze siatka dla kota zamontowana w pełni profesjonalnie, aby mogła spełniać właściwie swoje zadania.

Gwarantujemy, że wszystkie prace montażowe wykonujemy w oparciu o rzetelną wiedzę, doświadczenie i kwalifikacje. Na rynku działamy od 1999 roku i jesteśmy w Polsce pionierami, jeśli chodzi o systemy siatek ochronnych dla kotów. Nasze usługi realizujemy na terenie całego kraju, a także za granicą.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów wyceny zlecenia.